Hyp 77 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیa6pe Bacam 77 - مجسمه سازیa6pe Bacam 77 - مجسمه سازیa6pe Bacam 77 - مجسمه سازیkave ahangar - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازیHyp 77 1 - مجسمه سازی
mojasamesazi - مجسمه سازی

آموزش مجسمه سازی

هنر، زبان مشترک میان ملت‌هاست.
زبانی که به‌وسیله مرزهای انسانی و جغرافیایی محدود نمی‌شود.
هنر با انتقال افکار و اندیشه‌های یک فرهنگ، سبب برقراری ارتباط میان قومیت‌ها و ملیت‌های مختلف جهان می‌شود.
در این میان، هنر مجسمه‌سازی را می‌توان یکی از اصیل‌ترین و باقدمت‌ترین هنرها در جوامع بشری دانست.
مجسمه سازی نماینده اندیشه، فرهنگ و تمدن یک ملت است.
فرهنگی که تنها در چهارچوب محدود کتاب‌های تاریخی جای نمی‌گیرند و برای اشاعه‌ی آن چاره‌ای جز روی آوردن به هنر نیست.

مراحل ساخت یک مجسمه و قالبگیری از آن توسط استاد علیرضا واثق ملکی

ورکشاپ مجسمه سازی با موضوع نماد 1400

مراحل ساخت یک مجسمه و قالبگیری از آن توسط استاد علیرضا واثق ملکی

عمر دراز مجسمه سازی

« مجسمه سازی » یا پیکرتراشی را در بیانی ساده، هنر شکل دادن به اشیا تعریف می‌کنند اما آنچه در پس این شکل دادن نهفته است بسیار فراتر از این تعریف ساده است.
مجسمه سازی از کهن‌ترین هنرهای تجسمی ا‌ست که در طول تاریخ، از دوران غارنشینی تا به امروز، فرازونشیب‌های بسیاری را طی کرده است.
هنری که در دوران ماقبل تاریخ، از آن برای دریافت کمک‌های الهی و معنوی استفاده می‌شد.
پس از ظهور تمدن، به امید جاودانگی در پیکره خدایان یونانی حلول پیدا کرد.

در کلیسای مسیحیان یادآور حضور شیطان در زندگی انسان‌ها شد، با حمله اعراب به ایران نماد کفر و بت‌پرستی شناخته شد و از قرن 15 میلادی برای ساخت یادبود از قهرمانان جنگ مورداستفاده قرار گرفت.
امروزه هم حضور این هنر را به شکل‌های مختلفی در زندگی‌مان می‌بینیم.
به همین خاطر مجسمه سازی فقط هنر شکل دادن به اشیای بی‌جان نیست بلکه سرشار از حرف‌ها و ناگفته‌هایی‌ست که به کمک ایده‌ها و خلاقیت یک ذهن پویا به عرصه ظهور می‌رسند.

گفتگو با هنرجویان مجسمه سازی تصویرگران پویا اندیش

mojasame mojasamesazi mojasame sculpture making 1 27 - مجسمه سازی
mojasame mojasamesazi mojasame sculpture making 1 28 - مجسمه سازی
mojasame mojasamesazi mojasame sculpture making 1 26 - مجسمه سازی
mojasame mojasamesazi mojasame sculpture making 1 25 - مجسمه سازی
mojasame mojasamesazi mojasame sculpture making 1 29 - مجسمه سازی

هنر مجسمه‌سازی برای چه کسانی مناسب است؟

این هنر مناسب کسانی است که مواد مجسمه‌سازی آن‌ها را به هیجان می‌آورد و شیفته مجسمه و آثار هنری‌ای ازاین‌دست هستند.
در این هنر خلاقیت و نوآوری در ارائه اثر نقش بسیار پررنگی دارد.
چراکه هنرمند با مواد اولیه جامد و بی‌جانی همچون گِل، چوب، سنگ یا فلز، اشکال زیبا و منحصربه‌فردی را خلق می‌کند.
مجسمه‌سازی هنری سه‌بُعدی و وابسته به درک فضایی انسان است.
هنری که با کمک حجم و بُعد و درگیرکردن ذهن، نتیجه بدیعی را رقم می‌زند.

در این هنر، مجسمه‌ها را به‌وسیله مُغار، حکاکی یا ریخته‌گری از بسیاری مواد مختلف خلق می‌کنند.
مهارت‌های دستی از مهم‌ترین نیازهای این هنر است زیرا مجسمه‌ساز با ابزارهایی مانند مغار، انبردست و قیچی سروکار دارد.
درواقع مجسمه‌ساز با کمک ابزارهای موجود و با تقویت حس زیباشناختی خود به بیان تخیلات ذهنی‌اش می‌پردازد.
مجسمه سازی برای کسانی‌ست که دغدغه اصلی زندگی‌شان هنر است، آن‌هم هنری از جنس گِل‌بازی و شکل دادن و خلق کردن.

آینده کاری مجسمه سازی چگونه است؟

اگرچه کسانی که به فراگیری هنر مجسمه سازی علاقمندند بیشتر درپی دنبال کردن دغدغه‌های ارزشمند هنری‌شان هستند اما توجه به بازار کار و آینده مالی این رشته، چندان هم خالی از لطف نیست.
خصوصا این روزها که به دلیل فراگیرشدن ارزش این هنر، توجه عام نیز به آثار هنری و انواع مجسمه‌ها و تندیس‌ها جلب شده است.
چنان‌که هنرمندان بسیاری با ارائه آثار خود در گالری‌ها و آتلیه‌ها توانسته‌اند ازلحاظ مالی تامین شوند.

البته این روزها با استفاده از اینترنت و به کمک شبکه‌های اجتماعی نیز می‌توان نمایشگاه دائمی آنلاین ترتیب داد و به این طریق مخاطبان زیادی را به تماشا و خرید این آثار هنری جذب کرد.
در همین راستا ، تصویرگران پویا اندیش با برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی تلاش نموده تا گامی موثر در جهت شناخته شدن هنرجویان و پیشرفت و ترقی آنها بردارد.

همچنین مجسمه‌سازان می‌توانند در رشته‌های هنری دیگری همچون گرافیک نیز فعالیت داشته باشند و یا با ساخت نقش برجسته‌های عظیم به هنر معماری داخلی نیز ورود کنند.
به‌علاوه برای مجسمه سازان امکان کار در شرکت‌های طراحی داخلی، موزه، کارگاه‌های هنری-تجاری نیز به‌صورت پیمانکار یا آزاد فراهم است.

آیا برای شرکت در دوره های اموزش مجسمه سازی پیش نیازی لازم است ؟

خیر ، هرآنچه که مورد نیاز هنرجو باشد داخل دوره گنجانده شده است.

در مسیر یادگیری هنر مجسمه سازی چه می‌آموزیم؟

یادگیری این رشته هنری به صبر فراوان و پشتکار بی‌اندازه‌ای نیاز دارد.
در طی مسیر یادگیری، هنرآموز با شرایط سخت و چگونگی کنترل آن آشنا می‌شود و می‌آموزد که چگونه برای هنرمند شدن سعی و تلاش کند.
در همین مسیر است که صبر و بردباری را یاد می‌گیرد.
فرد در این مسیر، تفکر خلاق را می‌آموزد و مهارت‌های فردی‌اش توسعه پیدا می‌کند و از همه این‌ها در یک راستا و برای پرداخت و خلق یک اثر هنری بهره می‌گیرد.

هر هنری که فکر و خلاقیت را به کار بگیرد، درواقع زمینه‌ای را برای شناخت استعدادهای نهفته نیز فراهم می‌کند.
هنر مجسمه سازی نیز با به چالش کشیدن قوه‌ی تخیل و به‌کارگیری مهارت‌های هنری گوناگون باعث رشد و شکوفایی استعدادها می‌شود و همچنان که فرد برای خلق اثر هنری تفکر می‌کند مهارت‌های فکری و انتقادی خود را نیز بهبود می‌دهد.

از سویی دیگر آموزش مجسمه سازی باعث تقویت نگاه جزیی‌نگر در هنرآموز نیز می‌شود زیرا فرد در روند آموختن درمی‌یابد که باید با دید بهتری به مشاهده و پردازش محیط اطراف بپردازد.
به همین خاطر است که یک هنرمند مجسمه‌ساز به افق دید گسترده‌ای در رابطه با پیرامون خود دست پیدا می‌کند.
زیرا آموخته است که در مواجهه با جزییات بی‌تفاوت نباشد و با پرورش فکر خلاقش، دل هر ذره را بشکافد و دنیای درون آن را ببیند.

هنر مجسمه سازی قدرت تمرکز ذهن را نیز افزایش می‌دهد چراکه یک هنرمند در زمان ساخت مجسمه باید زمان و فکر زیادی برای جزییات یک اثر صرف کند تا بتواند قطعه نوآورانه‌ای خلق کند.

از طرف دیگر جنبه‌های روانی این هنر را نیز نمی‌توان نادیده گرفت.
روانشناسان بسیاری، هنر مجسمه سازی را تسکینی برای رهایی از تشویش‌های زندگی روزمره می‌دانند.
زیرا آموزش این هنر، فرصتی را به وجود می‌آورد تا فرد به‌دوراز مشغله‌های روزمره تنها روی ایده‌های ذهنی و حرکت دست‌هایش تمرکز کند و در طی روند خلق اثر هنری‌اش، انرژی‌های منفی‌اش را تخلیه و افکار آزاردهنده را از خود دور کند.

سوالات متداول مجسمه سازی

آیا می‌توان از مجسمه سازی کسب درآمد کرد؟

این هنری است که به مهارت، دقت و حوصله بسیار زیادی نیاز دارد. برای این که بتوان از مجسمه سازی درآمد کسب کرد، باید در این حیطه حرفه ای شد و آثاری بی نقص و بسیار با کیفیت ساخت. قطعا این مرحله از مهارت به پشتکار، تلاش، تمرین و البته شرکت در دوره‌های آموزشی معتبر نیاز دارد. با این تفاسیر و با توجه به گواهی معتبری که با شرکت در دوره‌های تخصصی آموزش مجسمه سازی دریافت خواهید کرد، قطعا می‌توان از این هنر به عنوان یک حرفه تخصصی برای کسب درآمد بهره برد.

آیا برای یادگیری مجسمه سازی به یادگیری طراحی نیاز است؟

به صورت الزامی برای یادگیری مجسمه سازی و ورود به دوره‌های آموزشی آن نیازی به یادگیری طراحی و نقاشی نیست. البته این به آن بستگی دارد که تا چه میزان به دقت و نظم در کارها نیاز دارید و در این حرفه تا چه مراحلی پیش خواهید رفت. قطعا یادگیری یک هنر در کنار هنری دیگر که هر دو به هم مرتبط اند، تاثیر زیادی در بهبود کیفیت کارها خواهد داشت. اما الزاما برای این که یک مجسمه ساز حرفه ای شوید، نیازی به یادگیری نقاشی و طراحی به صورت حرفه ای ندارید.

چرا به در مجسمه سازی به آرماتور سازی نیاز است؟

آرماتورها ساختارهای پایه ای هستند. آن‌ها می‌توانند روند مجسمه سازی را آسان‌تر کرده و در واقع یک پایه مستحکم برای مجسمه سازی محسوب می‌شوند. اهمیت استفاده از آن‌ها برای جلوگیری از ریزش یا از هم پاشیدن خاک رس هنگام کار است.

از چه متریالی برای ساخت آرماتور استفاده می‌شود؟

آرمیچر یا آرماتورها معمولا از سیم ساخته می‌شوند، به خصوص در مجسمه‌های کوچک‌تر استفاده از سیم عملکردی عالی خواهد داشت، زیرا به راحتی می‌توان آن را به هر شکلی دست کاری کرد. با کارهای بزرگ‌تر، ممکن است موادی مانند PVC را برای ساخت آرماتور انتخاب کنید. نکته کلیدی این است که از ماده ای استفاده کنید که در حین کار، پایه ای را برای قطعه فراهم کند و پس از تکمیل آن، از آن پشتیبانی کند. این پایه باید با دوام و در عین حال سبک باشد.

من به دنبال کلاس مجسمه سازی در غرب تهران هستم. آیا میتونم از کلاس های شما استفاده کنم؟

فرقی نمی کنه شما هنرجوی عزیز از کدوم نقطه کشور عزیزمون باشید؛ کافیه با ثبت نام در کلاس های آنلاین ما آموزش کاربردی و اصولی مجسمه سازی را استارت بزنید و با اراده و کوشش ادامه بدین. چه به دنبال آموزش و کلاس مجسمه سازی با خمیر در تهران باشید یا در شهرستان‌ها؛ به راحتی می توانید از دوره های پویااندیش استفاده کنید.

در مجسمه سازی از چه ابزارهایی استفاده می‌شود؟

به صورت کلی ابزارهای متنوعی را می‌توان برای این کار مورد استفاده قرار داد. اساس مجسمه سازی، تراش و پیکر تراشی است. از این رو هر ابزاری که بتواند در خلق جزئیات به کار بیاید، در این هنر مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه ای از چاقوها، برس‌ها، سیم‌ها، مفتول‌ها و یک سری ابزارهای ویژه برای ایجاد بافت را می‌توان در این زمینه مورد استفاده قرار داد. همسو با بهبود مهارت‌های خود می‌توانید از ابزارهای مختلف دیگری نیز استفاده کنید تا با افزودن ظرافت به کارهای خود، مجسمه‌هایی واقع گرایانه تر را خلق کنید.

از چه موادی می‌توان برای مجسمه سازی استفاده کرد؟

هر ماده ای که بتوان آن را به صورت سه بعدی شکل داد، می‌تواند به صورت ماده اولیه در مجسمه سازی استفاده شود. برخی از  این مواد ها، به دلیل خواص ساختاری و زیبایی شناختی و در دسترس بودنشان، بسیار مناسب بوده اند. مهم‌ترین آن‌ها سنگ، چوب، فلز، خشت، گل، شیشه، کاغذ، پاپیه ماشه، عاج و گچ هستند. همچنین تعدادی از مواد وجود دارد که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته اند که از جمله آن‌ها می‌توان به رزین، پلاستیک، فایبرگلاس و استیل اشاره کرد. خاک رس را می‌توان به عنوان یکی از پر استفاده ترین متریال در مجسمه سازی در نظر گرفت.

آیا دوره مجسمه سازی پویااندیش با ارائه مدرک همراه است؟

بله، تمامی هنرجویان پس از اتمام دوره های مجسمه سازی پویااندیش، مدرکی معتبر و قابل ترجمه ارائه خواهد شد.

آیا قبل از شروع مجسمه سازی آیا نیازه که دوره آموزش حجم سازی رو هم ببینیم؟

خیر؛ در کلاس‌های مجسمه سازی به آموزش حجم سازی نیز پرداخته می‌شود. بخصوص در آموزش مجسمه صورت زن و یا حتی مجسمه چهره نوزاد لازمه که در ابتدا آموزش حجم سازی بینی و دیگر اجزای صورت را آموزش ببینید.

تصویرگران پویا اندیش مسیر هموار هنرمند شدن

اگر شما هم به هنر مجسمه سازی علاقه‌مند هستید و درون خود جوششی برای ساختن و خلق کردن حس می‌کنید، اگر قصد دارید با طی کردن پستی ‌و بلندی‌های یادگیریِ این هنر ارزشمند، توانایی‌های خود را به چالش بکشید و به یک هنرمند مجسمه‌ساز تبدیل شوید، آموزشگاه پویااندیش با برگزاری دوره‌های مجسمه‌سازی در بهترین محیط آموزشی از شما استقبال خواهد کرد.

شما در این دوره‌ها، بدون گذراندن هیچ پیش‌نیازی با کمک مربیان هنرمند و دسترسی به تجهیزاتی پیشرفته فرصتی را به‌دست خواهید آورد تا روی علاقه‌مندی‌های هنری‌تان متمرکز شوید و در این مسیر پیشرفت کنید.
دوره‌ی آموزش مجسمه سازی در تصویرگران پویا اندیش شامل تکنیک‌های مجسمه سازی، طراحی و ساخت پرتره و آناتومی و مدل سازی چهره و غیره است.
در پایان دوره نیز می‌توانید گواهی پایان دوره تصویرگران پویا اندیش را دریافت نمایید که به هر زبانی می توانید آن را ترجمه کرده و به مهر و امضا قوه قضاییه برسانید .

مرکز تخصصی آموزش مجسمه سازی ایران – تصویرگران پویا اندیش برگزار می کند :
آموزش هنر مجسمه سازی توسط استاد علی واثق ملکی .

sculpting class - مجسمه سازی در کارگاه مجسمه سازی با انواع مواد و ابزار مورد نياز آموزش ساخت مجسمه ، تندیس و ساخت نقوش برجسته آشنا می شويم.
sculpting class - مجسمه سازی در این کلاس ها ، از گِل ، گچ ، خمیر مجسمه سازی ، فوم ، فلز و هر مواد جدیدی استفاده می کنیم تا ذهنیت های خود را چون رویایی شیرین به واقعیت تبدیل کنیم و آنها را تجسم بخشیم .
sculpting class - مجسمه سازی معرفی کتاب های مربوطه و ساخت مجسمه
sculpting class - مجسمه سازیبرگزاری ورکشاپ ها ، سمپوزیم ها و همایش های مرتبط .
sculpting class - مجسمه سازیبرگزاری نمایشگاه های مجسمه سازی
sculpting class - مجسمه سازی دعوت از اساتید هنر و مجسمه سازی جهت سخنرانی

 فروش انواع ابزارهای مجسمه سازی ، خمیر مجسمه سازی ، گِل مجسمه سازی ، گچ مجسمه سازی

کلاس های آموزش مجسمه سازی

جهت اطلاع از شرایط و هزینه کلاس های آموزشگاه مجسمه سازی پویااندیش :

1
adress pouyaandish mojasamesazi - مجسمه سازی

نمونه کارهای هنرجویان رشته مجسمه سازی – تصویرگران پویا اندیش

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم :

آخرین نظر و2 نظر (های) دیگر باید تأیید شود.
50 پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام به شما هنردوست گرامی.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   کلاس های مجسمه سازی ۱۵ جلسه ی ۴ ساعته می باشد که در هفته یک جلسه برگزار خواهد شد.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های مجسمه سازی یک روز در هفته می باشد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 1. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  نیکی گفته:

  سلام و روز بخیر ممنون از سایت خوبتون سوالی داشتم که ابتدا از چه جنسی مجسمه را در کلاسها خواهیم ساخت و اینکه آیا با رزین هم کار میکنیم؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   ابتدا با گل مجسمه ود را می سازین سپس با هر متریالی که مورد طبع شما ست قالبگیری می کنید .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 2. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  زیبا گفته:

  سلام سوالی داشتم در رابطه با ابزار مجسمه سازی که کجا باید تهیه کنیم برای شرکت در کلاس؟و چه ابزارهایی هستند؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   شما می توانید ابزار مجسمه سازی را از آموزشگاه تهیه نمایید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله این امکان وجود دارد. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۱۰-
   موفق باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   خیر، ما یک شعبه هستیم وافع در پاسداران-ابتدای گلستان سوم-پلاک ۱۲۰-
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   در کلاس های مجسمه سازی، اساتید مربوطه، کل تکنیک ها را به شما آموزش میدهند، اما برای بهتر شدن کار و توانمند ترشدن دست، پیشنهاد میکنیم که دوره طراحی و نقاشی هم آموزش ببینید
   موفقیت شما هدف ما است.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   پس از گذراندن کلاس مجسمه سازی و برای ماندگاری طرح کار شده، پیشنهاد می شود که در کلاس های قالبگیری شرکت کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله در کلاس های مجسمه سازی، شبیه سازی هم به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   خیر، ما در خدمت تمامی هنردوستان گرامی، هستیم .
   موفق باشید و سربلند.

   پاسخ
 3. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  تارا گفته:

  سلام میخواستم بدونم بعد ازاتمام دوره مدرک هم میدیدبه هنرجو؟و اینکه قابل ترجمه هم هست؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست گرامی.
   امیدوارم شاد باشید.
   بله بعد از اتمام کلاس های مجسمه سازی مدرک معتبر و قابل ترجمه برای هنرجویان گرامی صادر خواهد شد.
   موفقیت شما را آرزومندیم.

   پاسخ
 4. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  محمد گفته:

  سلام من در قنادی مشغول به کار پخت کیک هستم میخواستم بدونم که برای مجسمه های روی کیک، کلاس های شما کاربرد دارد؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله در کلاس های مجسمه سازی میتوانید از تکنیکها، مختص بازار کار خودتان استفاده کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   بله کلاس های مجسمه سازی در روزهای آخر هفته هم تشکیل خواهد شد.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   برای ثبت نام در کلاس های مجسمه سازی یک قطعه عکس و یک برگ کپی از شناسنامه، مورد نیاز می باشد.
   موفق باشید.

   پاسخ
 5. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  زهرا گفته:

  سلام برای کار با گل و مجسمه سازی باید دستان قوی و پر زور داشت یا خانمها هم میتوانند از پس این کار بر بیایند؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم همواره شاد و سلامت باشید.
   خانم ها هم، می توانند در کلاس های مجسمه سازی شرکت کنند و مشکلی از این لحاظ نیست.
   موفق باشید.

   پاسخ
 6. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  سارا گفته:

  سلام در کلاس های مجسمه سازی نمونه کارهای هر جلسه را میبریم خانه یا در کارگاه آموزشگاه می ماند؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   در انتهای هر جلسه از کلاس مجسمه سازی، هنر جویان نمونه کار های خود را تاتکمیل شدن کار، با پوشش مناسب، در قفسه ای در کارگاه مجموعه، قرار می دهند.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   کلاس های مجسمه سازی به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد.یعنی بین 4تا 6 نفر در کلاس حضور دارند.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 7. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  رها گفته:

  با سلام و ممنون از توضیحات خوبتون ممنون میشم کمی از آینده شغلی مجسمه سازی برام بگید متشکرم

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   در کلاس مجسمه سازی استاد در خصوص بازار کار و نحوه ی بازار یابی به شما آموزش کامل را خواهند داد.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 8. db284dd105661b3619c0644718fe16e6?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  روژان گفته:

  با سلام آیا میتوانیم هم کلاس مجسمه سازی و هم کلاس قالب گیری را با هم شرگت کنیم و در یک زمان شروع کنیم؟

  پاسخ
 9. 840a252b72d93c8d52d52710ff77f080?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  توسلی گفته:

  سلام خدمت شما
  میخواستم بدونم برای شرکت در کلاس های مجسمه سازی باید رنگ و لعاب هم بگذرونیم؟

  پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   سلام دوست عزیز.
   امیدوارم شاد و سلامت باشید.
   کلاسهای رنگ و لعاب مجزا هستند و مکمل با کلاس های مجسمه سازی نیست. برای کامل شدن کارمجسمه سازی کلاس های قالبگیری را به شما پیشنهاد میکنیم.
   موفقیت شما هدف ماست.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   برای اطلاع از هزینه ی کلاس مجسمه سازی به سایت مراجعه نمایید یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • 72e58eb8b973ac827906dcdfda88f8e2?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   پشتیبانی سایت مجسمه سازی گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله ، بعد از گذراندن دوره ی مجسمه سازی و ارائه نمونه کارهای خود ، مدارک صادر خواهد شد .
   هرجا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید
   ۰۲۱۲۲۵۸۷۵۸۷_۰۲۱۲۲۵۸۰۵۰۵
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 10. 9fa651186a1e77b889c375cdf17f9d03?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
  نگار گفته:

  سلام
  ببخشید مجسمه هایی که اموزش داده میشن در چه سایزی هستن ایا بعد از تکمیل شدن راحت قابل حمل هستن؟و طی دوره چند مجسمه اموزش داده میشود؟
  یه چیز دیگه هم اینکه من پیش زمینه نقاشی و هنر از این قبیل ندارم،میتونم استفاده لازم رو از این کلاس داشته باشم؟

  پاسخ
  • 5bac2f9b85fac1835b098a97ef281349?s=60&d=mm&r=g - مجسمه سازی
   admin گفته:

   با سلام .
   سایز مجسمه و ساخت انها بستگی به انتخاب نوع طرح دارد .
   بله می توانید . هر چند بعدا اگر نقاشی یاد بگیرید کارهای رئال تری رو می توانید بسازید .
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (31 امتیاز)