معرق کاشی :
معرق کاشی عبارتست از چیدمان قطعات کوچک و بزرگ کاشی های رنگی در کنار هم با هدف ایجاد یک نقش و تصویر است .

معرق کاشی

در سالهای اخیر اهمیت هنر معرق کاشی را در دکوراسیون داخلی ، لابی ها ، معابر شهری ، گلدانی کوچک روی میز و حتی زیورآلات … مشاهده کرده ایم .
چه زیبا است … اگر بتوانیم با کمی خلاقیت و با استفاده از ابزارهای ساده آثار هنری زیبایی را با معرق کاشی برای تزیین و دکوراسیون خانه خود درست کرده و یا حتی هدیه ای با ارزش و دست ساز را که حاصل هنری با این پیشینه غنی است به دوستان خود هدیه دهیم، یا در ابعاد بزرگتر برای پروژه های هنری بزرگ از آن استفاده کنیم.
این هنر ارزشمند چه در داخل خانه و چه در بیرون از خانه کاربردهای تزیینی فراوانی دارد و از این رو می توانید بستر بازار کار موجود را با توجه به علایق خود سمت و سو دهید . و از آن نهایت استفاده را ببرید .

با استفاده از هنر نقاشی موزاییک (معرق کاشی ) می توانیم با کنار هم قرار دادن کاشی های رنگی کوچک و بزرگ طرحهای زیبایی را ایجاد کنیم . با اندکی خلاقیت و البته از همه مهمتر آموزشی کاربردی که این موسسه در اختیار هنرجویان قرارداده می توان در مدت زمان کوتاهی این هنر قدیمی و غنی جهانی را به خوبی یاد بگیریم . دکوراسیون منزل یا دکوراسیون دفاتر کار خود را با این هنر تزئین کنیم و یا حتی ازاین تکنیک درآمدزایی داشته باشیم.
آموزش معرق کاشی ، کاشی شکسته ، کلاس های نقاشی موزاییک و … شامل : آموزش کاشی شکسته و معرق کاشی روی دیوار ، کاشی شکسته روی سفال ، روی چوب ،آینه و ….

معرق کاشی

جهت اطلاع از نحوه برگزاری کارگاه های تخصصی نقاشی موزاییک (کاشی کاری) با ما تماس بگیرید و از نزدیک با نمونه کارهای هنرجویان این مرکز آشنا شوید :
تلفن های تماس : ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲

آدرس آموزشگاه : تهران – پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان ۱۲۰ – موسسه تصویرگران پویا اندیش .