پذیرش ساخت مجسمه و تندیس

کاوه آهنگر

پذیرش طراحی و ساخت مجسمه و تندیس در هر ابعاد پیشنهادی با متریال های مختلف از جمله برنز ، فایبرگلاس ، پلی استر ، گچ گیپس ، سنگ ، فلز ، کامپوزیت و …
کارگاه هنری تصویرگران پویااندیش از سال ۱۳۶۲،ساخت و نصب تندیس های سبک و سنگین در میادین تهران و سایر شهرهای ایران و در پارک ها و مجتمع های تجاری و مسکونی و در محوطه و فضاهای سبزمجتمع های هنری آغاز کرد.

حاصل این تلاش های ممتد و خستگی ناپذیر، آثار هنری خاصی است که از فرهنگ و هنر این مرز و بوم و از شخصیت های تاریخی،ادبی و هنری و اسطوره ای ایرانی شکل گرفته و به وجود آمده است،شعر ومفاهیم عمیق آن جایگاه خاص در ساختار آثار و تابلوهای نقوش برجسته خطی و نقاشی خط علی واثق ملکی ،مدیر مسئول آموزشگاه هنرهای تصویرگران پویااندیش دارد.
متاثر شدن از پایداری و ایثار دلاوران و رزمندان ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی ، خود موضوع طراحی و اجراء چندین تندیس بزرگ در میادین شهرها گردید.
بخشی دیگر از آثار تندیس و تابلوهای هنری خاص نقوش برجسته،ساخته شده توسط علی واثق ملکی با مضامین متفاوت، مختص لابی ها و فضاهای مجتمع های فرهنگی و هنری و تجاری و مسکونی است که برای اجرای آنها از انواع متریال ها و یا به صورت ترکیبی و مبتکرانه استفاده شده است.
برای سفارش آثار هنری خود،چه تندیس های بزرگ و کوچک(آثار حجمی)و چه آثار فرسک و تابلوهای هنری خاص و کلاف خط های نقوش برجسته و اجرای پنل های سه بعدی، با شماره تلفن های ۲۲۵۸۰۵۰۵-۲۲۵۸۷۵۸۷ تصویرگران پویا اندیش تماس بگیرید.
برای پذیرش درخواست وسفارش کارهای هنری، جلسه ای حضوری در دفتر مرکزی تصویرگران پویااندیش واقع در پاسداران،گلستان سوم،پلاک ۱۲۰،تشکیل و گفتگوی لازم جهت چگونگی اجرا و برآورد هزینه های آن بعمل خواهد آمد.

با تشکر
مدیر مسئول آموزشگاه هنرهای تجسمی تصویرگران پویااندیش
علی واثق ملکی

آدرس مرکز تخصصی ساخت مجسمه : تهران – خیابان پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان ۱۲۰ – طبقه دوم – تصویرگران پویا اندیش .