پذیرش ساخت مجسمه و تندیس

Hyp 77 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسa6pe Bacam 77 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسa6pe Bacam 77 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسa6pe Bacam 77 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسkave ahangar - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیسHyp 77 1 - پذیرش ساخت مجسمه و تندیس
mojasamesazi - پذیرش ساخت مجسمه و تندیس

طراحی و ساخت مجسمه و تندیس

پذیرش طراحی و ساخت مجسمه و تندیس و سردیس در هر ابعاد پیشنهادی با متریال های مختلف از جمله :

 1. برنز ،
 2. فایبرگلاس ،
 3. پلی استر ،
 4. گچ گیپس ،
 5. سنگ ،
 6. فلز ،
 7. کامپوزیت و …

کارگاه هنری تصویرگران پویااندیش از سال 1362،ساخت و نصب تندیس های سبک و سنگین در میادین تهران و سایر شهرهای ایران و در پارک ها و مجتمع های تجاری و مسکونی و در محوطه و فضاهای سبز ، مجتمع های هنری و … را آغاز کرد.

حاصل این تلاش های ممتد و خستگی ناپذیر، آثار هنری خاصی است که از فرهنگ و هنر این مرز و بوم و از شخصیت های تاریخی،ادبی و هنری و اسطوره ای ایرانی شکل گرفته و به وجود آمده است،شعر ومفاهیم عمیق آن جایگاه خاص در ساختار آثار و تابلوهای نقوش برجسته خطی و نقاشی خط علی واثق ملکی ،مدیر مسئول آموزشگاه هنرهای تصویرگران پویااندیش دارد.
متاثر شدن از پایداری و ایثار دلاوران و رزمندان ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی ، خود موضوع طراحی و اجراء چندین تندیس بزرگ در میادین شهرها گردید.

بخشی دیگر از آثار تندیس و تابلوهای هنری خاص نقوش برجسته، ساخته شده توسط علی واثق ملکی با مضامین متفاوت، مختص لابی ها و فضاهای مجتمع های فرهنگی و هنری و تجاری و مسکونی است که برای اجرای آنها از انواع متریال ها و یا به صورت ترکیبی و مبتکرانه استفاده شده است.

برای سفارش آثار هنری خود :

 • چه تندیس های بزرگ و کوچک ( آثار حجمی)
 • سفارش ساخت مجسمه از روی عکس
 •  سفارش ساخت سردیس و …
 • و چه آثار فرسک و تابلوهای هنری خاص و کلاف خط های نقوش برجسته و اجرای پنل های سه بعدی،

با شماره تلفن های 22580505-22587587 مرکز تخصصی ساخت مجسمه – تصویرگران پویا اندیش تماس بگیرید.

برای پذیرش درخواست و سفارش ساخت مجسمه و کارهای هنری، جلسه ای حضوری در دفتر مرکزی تصویرگران پویااندیش واقع در پاسداران،گلستان سوم،پلاک 120،تشکیل و گفتگوی لازم جهت چگونگی اجرا و برآورد هزینه های آن بعمل خواهد آمد.

خوشحال خواهیم شد از نمونه مجسمه های ساخته شده و آثار هنری ما دیدن کنید .

با تشکر
مدیر مسئول مرکز هنرهای تجسمی تصویرگران پویااندیش
علی واثق ملکی

آدرس مرکز تخصصی ساخت مجسمه : تهران – خیابان پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان 120 – طبقه دوم – تصویرگران پویا اندیش .

5/5 - (10 امتیاز)