darth vader shakhes - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

فهرست عناوین

در دنیای پیشرفته نرم افزارهای گرافیکی، می توان با دنیای جذاب مجازی همراه شد و تکنیک های سه بعدی و دو بعدی را کشف کرد. در هنر دیجیتالی، ترسیم شخصیت های کارتونی و کاراکترهای انیمیشنی با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی یکی از کارهای جذابی است که می توان با کامپیوتر انجام داد.

یکی از این کارها، مدل دهی شخصیت های مختلف در برنامه زیبراش است. این کار بدین معنی است که می توان فیگورهای مختلفی را با ترکیبی از نقاشی دیجیتال دو بعدی و تکنیک های مجسمه سازی سه بعدی در این نرم افزار ترسیم و طراحی کرد.

image 1 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

مدل دهی Darth Vader در ZBrush

در این مقاله می خواهیم Darth Vader را در برنامه زیبراش مدل دهی کرده و شخصیت گرافیکی آن را ترسیم کنیم. نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان می تواند برای اکثر کاربران جذابیت زیادی داشته باشد. تصویر زمینه سیستم بسیاری از کاربران، تصویر زمینه جنگ ستارگان است. هر کسی که جنگ ستارگان را تماشا کرده باشد، حتما با دارث ویدر آشنایی دارد. این شخصیت نقاشی جنگ ستارگان در واقع به عنوان قهرمان مرد این فیلم شناخته می شود و به عنوان روح سریال جنگ ستارگان آن را می شناسند. این شخصیتی تراژدیک و متناقض است و ترسیم آن در برنامه زیبراش می تواند به عنوان یک مدل سازی حرفه ای و جذاب در نرم افزار گرافیکی در نظر گرفته شود.

در ادامه می خواهیم در کنار آموزش نقاشی جنگ ستارگان، نحوه تکمیل مدل سازی تصویر دارث ویدر را با افزودن جزئیات سطح و نورپردازی در نرم افزار رندر گرافیکی زیبراش را توضیح دهیم. با استفاده از این آموزش نقاشی جنگ ستارگان و ترسیم فیگور با تکنیک های دو بعدی و سه بعدی، می توان دیگر نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان، مانند نقاشی استار وارز و … را نیز انجام داد.

image 2 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

در مورد جهان جنگ ستارگان تحقیق کنید، گزینه های زیادی برای جست و جو وجود دارد

در قدم اول برای مدل سازی فیگور دارث ویدر در برنامه زیبراش به یک سری الگوی اولیه در این خصوص نیاز دارید. در این زمینه گزینه های بسیار زیادی برای جمع آوری وجود دارد و می توان با منابع مختلفی شروع کرد. از جلدهای علمی – تخیلی و فانتزی گرفته تا آرت نوو و طرح های پوستر مختلف را می توان برای دریافت یک طرح اولیه مفهومی مد نظر قرار داد. حتی می توان از نقاشی کودکانه جنگ ستارگان نیز برای شروع استفاده کرد. تصویر زمینه جنگ ستارگان در اکثر سیستم ها و پلتفرم ها نیز می تواند برای داشتن یک مفهوم اولیه مورد استفاده قرار بگیرد. در این مرحله تمام چیزی که نیاز است، دسترسی به یک طرح اولیه و یک سری طرح مرجع به منظور هدایت فاز مفهومی کار است.

image 3 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

 برخی از گزینه ها را آزمایش کنید.

حال زمان آن فرا رسیده که برخی مفاهیم را بر اساس ایدۀ اصلی خود تعیین کنید. در اینجا بر روی K-2SO و Darth Vader تمرکز کرده ایم. در واقع بر اساس این که کدام شخصیت نقاشی جنگ ستارگان در نظر است و می خواهید چه مسیری را دنبال کنید، باید برخی از گزینه ها را شبیه سازی کنید و ایده های خود را به چند طرح به خصوص محدود سازید.  ممکن است شما فرآیند مختص خود را داشته باشید، چرا که روند عملیات هر کس در نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان متفاوت است. در این خصوص می توان با پیش نویس طرح اولیه شروع کرد و در ادامه به کمک یک نقاشی جنگ ستارگان ساده، مابقی کار را در برنامه زیبراش تکمیل کرد. در این نرم افزار می توان با استناد به یک طرح ساده همچون یک نقاشی کودکانه جنگ ستارگان، یک مجسمه سه بعدی اولیه را ایجاد کرد. در ادامه از KeyShot برای افزودن مواد و نورپردازی طرح اولیه کمک بگیرید. در نهایت نیز فتوشاپ می تواند برای اجرای نقاشی و چاپ دیجیتالی مورد استفاده قرار بگیرد.

image 4 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

شکل کلی را طراحی نمایید.

تا این جا از بین گزینه های مختلف و شخصیت های جنگ ستارگان، کاراکتر مد نظر را انتخاب کرده اید. برای تکمیل مدل دهی Darth vader در زیبراش باید شکل کلی را طراحی کرد. زمانیکه یک شخصیت را انتخاب کردید، می توانید طراحی آنرا شروع کنید.

در واقع در این مرحله باید روی ساختن شکل کلی و فرم اصلی شخصیت جنگ ستارگان تمرکز کرد. برای مجسمه سازی اشکال خشن باید از قلم موهای بزرگتر استفاده کنید. پس از اتمام این موارد، از قلم موهای کوچکتر برای نفوذ به اشکال ثانویه طرح استفاده کرده تا جزئیات اضافه شده را کامل کنید. در تمام این مراحل آن مفهوم اولیه ای که در ابتدا به دست آوردید را به عنوان یک راهنما در نظر بگیرید و تا آموزش نقاشی جنگ ستارگان به خوبی پیش برود.

برای مثال در ZBrush ما یک فضای خالی را انتخاب کردیم و شروع به استفاده از ابزار مختلف برای ژست دهی به آن نمودیم و سپس از عملکرد DynaMesh استفاده کردیم. می توانید از ابزار Transpose با انتخاب Lasso استفاده کنید و با استفاده از قلم موی

Moveشکل های مختلف را بسازید و همچنین با قلم موی Clay به سطح خود شکل دهید. تمام این نکات و مراحل را می توان برای نقاشی جنگ ستارگان 3 یا جنگ ستارگان 11 نیز در نظر بگیرید و تمامی نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان را با همین گزینه ها انجام دهید.

image 5 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

مدل را به چند بخش تقسیم نمایید.

در مرحله بعدی از مدل دهی شخصیت نقاشی جنگ ستارگان باید شروع به جدا کردن قسمت های مختلف شخصیت دارث ویدر مانند زره و چرخ دنده های آن کنید تا به این ترتیب بتوانید آنها را به صورت جداگانه به کاملا دقیق طراحی کنید. باز هم از همان مفهوم اولیه در آموزش نقاشی جنگ ستارگان کمک بگیرید تا تمامی بخش ها را با جزئیات کامل تری ترسیم کنید.

از ابزارهای Paint و Lasso Selection برای پوشاندن قسمت های خاصی از مدل استفاده کنید و سپس تابع Group Visible را در منوی Masking انتخاب کنید تا یک گروه بندی چند ضلعی قابل مشاهده را ایجاد کنید. این مورد افزودن جزئیات بیشتر به عناصر کاراکترهای مختلف جنگ ستارگان را راحت تر می کند و نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان دقیق تر و واقع گرایانه تر خواهد بود.

image 6 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

جزئیات را اضافه نمایید.

موارد مختلف را تغییر دهید. می توانید برای اینکار از قلم مو های Transpose و Move استفاده کنید. این ابزارها می توانند برای اصلاح عناصر مختلف مورد مورد استفاده قرار بگیرند.

در این مرحله از مدل دهی شخصیت نقاشی جنگ ستارگان در زیبراش، می توانید ویژگی های مختلفی مانند دستکش و یا سلاح های مخصوص را اضافه نمایید. سپس با استفاده از ابزار Paint Selection می توانید مناطق بخصوص را بپوشانید و با استفاده از عملکرد Extract در منوی ابزار فرعی، می توانید بخش های اضافی شخصیت را بیرون آورده و حذف نمایید. تجربه نشان داده که ضخامت سایه ها در منوی Extract نتایج دلخواه را ایجاد می کند و از این طریق می توان به افکت دلخواه در نقاشی جنگ ستارگان 3 دست یافت.

image 7 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

کلاه ایمنی را طراحی کنید.

مرحله بعدی از آموزش نقاشی جنگ ستارگان، نقاشی و مدل دهی کلاه ایمنی شخصیت دارث ویدر است. زمانیکه شکل نهایی را ایجاد کردید و بخش های مختلف شخصیت را نیز اضافه کردید می توانید بر روی کلاه ایمنی Vader کار کنید. کلید ctrl+D را فشار دهید تا بخش های فرعی را اضافه کنید. این امر موجب می شود نتایج بهتری بدست آورید.

شکل کلاه ایمنی را ویرایش کنید و با استفاده از قلم موهای Move ، Clay ، Hard ، و Dam آنرا به دلخواه خود درآورید. طراحی اجزای مختلف کلاه بصورت مجزا موجب می شود کنترل بیشتری بر روی شکل ها داشته باشید. در نقاشی جنگ ستارگان مقاومت و طراحی کاراکترهای اصلی و مهم نیز تمرکز بیشتر روی طراحی جزئیاتی مانند کلاه ایمنی یا سایر جزئیات شخصیت نقاشی جنگ ستارگان مورد نظر اهمیت زیادی دارد که می توان از همین تکنیک و ابزارها برای آن استفاده کرد.

image 8 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

  لباس های واقع گرایانه ای برای نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان بسازید

سعی کنید بخش های مختلف لباس شخصیت را با استفاده از قلم موی Dam Standard ، Smooth ، و Clay طراحی نمایید. از برس Dam Standard برای مجسمه سازی لباس ها و از برس های Smooth و Clay برای ایجاد چین های لباس استفاده کنید.

می توانید کلید alt  را در زمان طراحی فشار دهید که این امر موجب می شود طرح شما طبیعی تر جلوه کند.

بعد از طراحی چین و چروک ها از تابع ZRemesher  برای توپولوژی مجدد سطوح استفاده کنید و از پلاگین uv master برای ایجاد uv استفاده کنید. سپس بافتی انعطاف پذیر در فتوشاپ ایجاد کنید و تصاویر را در تبِ Surface Noise طراحی نمایید.

image 9 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

سلاح یا زره را طراحی نمایید.

مرحله بعدی از آموزش نقاشی جنگ ستارگان، مربوط به طراحی زره و سلاح ها می شود. بخش های مختلف سلاح مانند قسمت سینه و شانه را طراحی نمایید.

می توانید از قلم موهای Clay ، Polish و Trim Dynamic برای ایجاد افکت هایی در سطوح مختلف بهره ببرید.

از قلم موی Dam standard استفاده کنید و خطوط مختلف را در لباس Vaderایجاد نمایید و بعد با قلم موی Trim زاویه ها و یا قسمت های ناهموار را صاف و صیقلی نمایید.

براش ها و تنظیمات زیادی در ZBrush وجود دارد، می توانید بیشتر تلاش کنید تا متوجه شوید که این ابزارها برای چه مواردی می توانند استفاده شوند و از آنها در طراحی های گرافیکی بعدی و مدل سازی سایر شخصیت های جنگ ستارگان، مانند دیگر کاراکترهای نقاشی جنگ ستارگان 3 و جنگ ستارگان 11 استفاده نمایید.

image 10 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

اکسسوری ها را طراحی نمایید.

در قسمت بعدی از آموزش نقاشی جنگ ستارگان و مدل دهی شخصیت وارث ویدر، نوبت به طراحی لوازم مدلینگ و اکسسوری شخصیت نقاشی جنگ ستارگان می رسد. در این مرحله از براش‌های Insert Cylinder و Cubes، همراه با ابزار Dynamesh و Cut برای مجسمه ‌سازی ویژگی ‌های سینه و کمر ( اکسسوری هایی که در این بخش ها استفاده شده است )، استفاده کنید. ابزار Transpose را انتخاب کنید و کلید Ctrl را نگه دارید در حالی که شی انتخاب شده را حرکت می‌ دهید تا یک کپی از آن ایجاد کنید، عناصر تکراری را پیدا کنید و آنها را کپی کنید. انواع دکمه ها و سوئیچ ها را از این طریق طراحی و مدل سازی کرده و سپس از تابع Fill Object برای پر کردن عناصر مختلف با رنگ های اصلی کمک بگیرید. به این ترتیب تصویر زمینه جنگ ستارگان بیشتر به مدل واقعی نزدیک می شود.

image 11 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

تنوع را امتحان کنید.

ما تنوع های مختلفی را با کپی کردن کلاه ایمنی امتحان کردیم و طرح آنرا عوض کردیم تا به شکل دلخواه برسیم.

برای اینکار از ابزار Transpose استفاده کردیم تا کلاه را شکل دهیم. بقیۀ موارد را با گزینه های مختلف طراحی انجام دادیم. می توان با استفاده از ابزارهای مختلف مجسمه سازی موجود در برنامه به کلاه ایمنی شکل دارد و طرح آن را کمی تغییر داد. به این ترتیب می توان تناسب بیشتری بین جزئیات و طرح حقیقی شخصیت نقاشی جنگ ستارگان به وجود آورد.

برای مثال در این آموزش نقاشی جنگ ستارگان تصمیم گرفتیم با استفاده از قلم موهای Move ، Clay ، و Dam   Standard لباس ها را اصلاح کنیم. علاوه بر این، برای مدلسازی مرحلۀ بعد نیز سعی کردیم تا حد لازم، طرح را ویرایش و آماده کنیم.

image 12 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

شکل ها را ویرایش و اصلاح کنید.

زمان بیشتری را صرف ویرایش و اصلاح کنید و خطوط را صاف و یکدست سازید. این کار برای نزدیک کردن طرح ترسیمی به مدل واقعی نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان لازم است، چرا که هر چقدر بیشتر روی جزئیات کار کنید، طرح و مدل نهایی ایجاد شده از یک نقاشی جنگ ستارگان ساده بهتر می تواند حس واقع گرایانه این سریال و کاراکترهای آن را به بیننده القا کند.

برای این منظور می توانید از قلم موی Move استفاده کنید تا نسبت ها را درست و دقیق درآورید. قلم موهای Smooth برای صیقلی کردن مناطق مختلف هستند و می توانید از قلم موی  Dam Standard نیز استفاده کنید و LazyMouse را فعال نمایید تا خطوط را در سطح مختلف ویرایش کنید.

از Inflate در تبِ Deformations برای پوشاندن بخش هایی که نیاز به جزئیات بیشتری دارند استفاده کنید. همین کارها و مراحل را می توان برای ترسیم تصویر زمینه جنگ ستارگان با کارکتر های مختلف مانند نقاشی استار وارز نیز دنبال کرد.

image 13 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

جزئیاتی را در سطوح اضافه کنید.

وقتی جزئیات طراحی به اتمام رسید، زمان آن است که بخش های مختلف را تکمیل نمایید و به سراغ ژست دادن به شخصیت بروید. در این مرحله قرار است با استفاده از ابزارهای به خصوص برنامه، شخصیت نقاشی جنگ ستارگان، یعنی دارث ویدر را تکمیل کنید. باید به خوبی تمامی قسمت های مدل را بررسی کرده و آماده ژست دادن به آن شوید. از ZRemesher برای ادغام و ریتوپولوژی برخی ویژگی ها استفاده کنید. اسم مدل را تغییر داده و مقادیر رنگ و مواد را برای هر یک از عناصر نقاشی جنگ ستارگان مقاومت اعمال کنید.

سپس جزئیات سطحی و بافت های سفارشی سازی شده را با استفاده از Surface Noise در فتوشاپ اضافه کنید.

image 14 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

به مدل ژست دهید.

می توانید از Transpose Master در ZBrush استفاده کنید و به مدل ژست دهید. علاوه بر این می توانید با ابزارهایی که در اختیار دارید به ویدر حالتی تهدید آمیز ببخشید. درست مانند حالت های واقعی خود کاراکتر.  

با کلیک بر روی TPoseMesh ژست دادن را فعال کنید تا با این کار همه زیر ابزارها در یک ابزار فرعی ادغام شوند. حال با استفاده از تمامی ابزار های اصلی و فرعی، به شخصیت نقاشی جنگ ستارگان ژست دلخواه را بدست آورید.

می توانید با استفاده از ابزار Transpose ، بخش های مختلف مدل را بچرخانید و ژست های متفاوت را امتحان نمایید تا به نتیجۀ دلخواه برسید. علاوه بر این می توانید از پلی گن های مختلف برای جداسازی انتخاب های ماسک استفاده کنید تا از نتیجه نهایی راضی شوید. در واقع این گزینه به شما کمک می کند تا با استناد به طرح های مفهومی اولیه و نمونه های نقاشی جنگ ستارگان مقاومت، مدل طراحی شده را بیشتر به حالت های طبیعی و واقع گرایانه کاراکترها نزدیک کنید.

با کلیک بر روی دکمۀ TPose Transfer می توانید با ابزار فرعی وضوح تصویر مناسبی به ژست خود دهید.

image 15 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

تنظیمات KeyShot را فعال کنید.

از KeyShot Bridge در ZBrush برای انتقال مدل از ZBrush به KeyShot استفاده کرده و در آن جا تنظیماتی در زمینه متریال، نورپردازی و رندر را اعمال کنید. در KeyShot، مواد، بافت‌ها و تنظیمات نور محیط را بسازید و تجسم سازی لازم را انجام دهید. به این ترتیب می توانید با محیط ها و مواد مختلف بازی کرده و نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان را با کیفیت بالاتری انجام دهید.

می توانید مواد خاصی را با کشیدن تبِ Material به بخش های مختلف مدل اضافه نمایید. تبِ Environment نیز به همین صورت کار می کند. می توانید بخش های مختلف را با نورپردازی های متفاوت به دلخواه خود طراحی نمایید تا به یک تصویر زمینه جنگ ستارگان دلخواه دست یابید. باید تنظیمات نور محیطی مختلف را امتحان کنید تا ببینید که چه چیزی برای شخصیت نقاشی جنگ ستارگان شما بهتر و مناسب تر است.

image 16 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

 نورپردازی مدل را انجام دهید.

سعی کنید انواع مختلف نورپردازی را امتحان کنید تا طبق نظر خود در تبِ HDR Environment نور دلخواه را انتخاب نمایید. سعی کنید مدل خود را روشن کنید تا تعادل خوبی بین رنگ های تیره و روشن ایجاد شود. این امر اهمیت بسیار زیادی در کیفیت مدل نهایی خواهد داشت. می توانید به سادگی با منوی Environment کار کنید و آنرا به محیط پس زمینۀ طرح انتقال دهید تا از آن در طرح پس زمینه جنگ ستارگان استفاده کنید.

علاوه بر این، می توانید با تنظیمات مختلف مانند Gamma ، Brightness ، و Contrast نیز کار کنید و به تعادل مناسبی در زمینۀ نور در محیط کار خود برسید. هدف استفاده از این گزینه ها این است که تعادل خوبی از رنگ های تیره و روشن ایجاد شود تا تصویر زمینه جنگ ستارگان تحسین برانگیز شود.

با استفاده از HDRI Editor می توانید نورهای زمینه ای را ایجاد نمایید.  علاوه بر این به کمک گزینه های مختلف نورپردازی می توان برخی از ویژگی های شخصیت نقاشی جنگ ستارگان را برجسته تر کرد تا به این ترتیب شکل شخصیت مورد نظر مشخص تر و قابل توجه تر شود.

image 17 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

به فتوشاپ بروید.

در این مرحله می توان از فتوشاپ برای تکمیل نقاشی جنگ ستارگان ساده اولیه استفاده کرد و جزئیات و بافت های سطحی بیشتری را از طریق یک رنگ آمیزی دقیق و با کیفیت به مدل اولیه افزود. می توان رندرها را از KeyShot به فتوشاپ وارد کرد و در آن جا کلیت نقاشی شخصیت جنگ ستارگان را بهبود بخشید و افکت های پس زمینه ای بیشتری را اضافه کرد.

می توانید از منوی help نیز استفاده کنید تا پیشنهاداتی در رابطه با نقاط ضعف در طراحی خود دریافت کنید و سپس آنها را اصلاح نمایید. همچنین می توانید گزینه هایی مانند عناصر پالایش تصویر، رنگ آمیزی در جزئیات، افزودن بافت اضافی و جلوه های نور با حالت های Layer Blending را هم در نرم افزار مرور کرده و از آنها برای تکمیل هر چه بهتر مدل خود کمک بگیرید.

بعد از اینکه تمامی ویژگی های مدل خود را اصلاح نمودید، می توانید نور و بافت مناسبی به آن دهید. در نهایت تمامی اشکال شخصیت نقاشی جنگ ستارگان را در این مرحله بررسی کنید و با استفاده از فیلتر های Image Warp و Liquify آنرا ویرایش کنید.

image 18 - مدل سازی darth vader ( شخصیت فیلم جنگ ستارگان ) در زیبراش

 تغییرات نهایی را انجام دهید

در آخرین مرحله از آموزش نقاشی جنگ ستارگان کافی است چند بافت را روی تصویر اعمال کرده تا کار مدل دهی Darth vader در برنامه زیبراش به پایان برسد. برای مرحله آخر، بافت های گرانج را در حالت Overlay با کدورت کم با حالت های ترکیبی Screen و Soft Light اضافه کنید. لایه های تنظیم Color Balance و Levels را ایجاد کرده و مقادیر و رنگ های تصویر را تغییر دهید. سپس با استفاده از لایه‌ های ادغام، فیلترهای Lens Correction، Blur، Noise و Sharpen را در تیرگی‌های مختلف اعمال کنید تا تصویر نهایی شود. با این کار می توانید بافت مخصوصی را به کل مدل داده و نور آن را نیز بر اساس بافت نهایی تنظیم کنید. تعادل رنگ را نیز درنظر بگیرید و در صورت نیاز آنرا ویرایش کنید. به این ترتیب یک نقاشی کودکانه جنگ ستارگان ساده به یک مدل واقع گرایانه کامپیوتری حرفه ای تبدیل می شود.

آموزش مجسمه سازی و مدل دهی در زیبراش

در این جا آموزش نقاشی جنگ ستارگان برای طراحی شخصیت وارث ویدر به اتمام رسید. همین مراحل و نکات ارائه شده در بالا می تواند برای طراحی و مدل دهی سایر نقاشی شخصیت های جنگ ستارگان نیز مورد استفاده قرار بگیرد. برای بهبود کیفیت مجسمه سازی و مدل دهی در زیبراش می توان از دوره ها و کلاس های آموزشی پویا اندیش نیز کمک گرفت. در دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری مجسمه سازی در زیبراش، آموزش نقاشی جنگ ستارگان 3، جنگ ستارگان 11، نقاشی استار وارز، مدل دهی دارث ویدر، نقاشی جنگ ستارگان مقاومت و سایر کاراکترها و شخصیت های سریال آموزش داده می شود.

Advertisement

.

  دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری
تصویرگران پویا اندیش
مدارک معتبر و قابل ترجمه
 

5/5 - (10 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به مرکز تخصصی آموزش مجسمه سازی و هنرهای تجسمی - موسسه تصویرگران پویا اندیش می باشد .